Emma Watson

emma-watson-taketown.com

Zdjęcie: taketown.com

Emma Watson ma na swoim koncie ponad 16 zrealizowanych ról filmowych. 26-latka bardzo szybko rozpoczęła swoją karierę aktorską. Już jako 11-letnia dziewczynka występowała przed kamerą. Od zawsze pragnęła być aktorką, czego dowodem jest to, że od najmłodszych lat uczyła się tańca, śpiewu i sztuki aktorskiej. Dzięki wytrwałości i wrodzonemu talentowi jest gwiazdą amerykańskiej sceny filmowej.

Jest jedną z najbardziej cenionych aktorek jej pokolenia. Wystąpiła między innymi w takich produkcjach jak „Piękna i Bestia”, „Regression”, „Noe: Wybrany przez Boga”, „Charlie”.

Hermiona w „Harrym Potterze”

„Harry Potter” to seria kilku filmów stworzonych w amerykańskiej wytwórni Warner Bros. Jest to adaptacja powieści autorstwa A.J. Rowling. Filmy, podobnie jak książka, odniosły ogromny sukces na całym świecie. Jest to seria najbardziej dochodowych filmów w historii. Powodzenie zawdzięcza nie tylko świetnej realizacji i efektom specjalnym, ale również obsadzie aktorskiej.

W jedną z głównych ról wcieliła się Emma Watson. Wystąpiła we wszystkich częściach „Harrego Pottera”. Jako Hermiona Granger, ponieważ tak nazywała się postać małej czarownicy, którą grała, skradła serca milionów ludzi na świecie. Rolę zdobyła dzięki udziałowi w castingu. Była to jej pierwsza poważna kreacja filmowa. Od tego momentu była rozpoznawana i rozchwytywana przez media.

Kariera w świecie mody

Rola w „Harrym Potterze” zaowocowała rozwojem kariery gwiazdy. Emma zaczęła się angażować nie tylko w świat filmowy, ale również branżę mody. W 2011 roku zdobyła tytuł „Najlepiej ubranej kobiety roku” według magazynu Glamour. Historia powtórzyła się również w 2012 i 2013 roku. Pojawia się na okładkach wielu magazynów mody, a w 2009 roku została ambasadorką światowej sławy marki Burberry.

Jeszcze więcej na znanyczlowiek.pl – Emma Watson.

Emma Watson jest nie tylko aktorką, którą z chęcią oglądają miliony widzów z całego świata, ale również inspiracją świata mody. Szyk i klasa, prezentowane przez gwiazdę zachwyca projektantów. Mimo młodego wieku, aktorka osiągnęła już zawrotną karierę. Jej profesjonalna gra aktorska sprawia, że każdy film z jej udziałem ogląda się wyjątkowo dobrze.